Riječka strijelkinja Maša Berić najbolja u superfinalu na turniru u Sloveniji ispred dvoje olimpijaca

Ponedjeljak, 07. siječnja 2013. 09:29 Napisao/la  SC

Maša Berić, strijelkinja Lokomotive, osvojila je treće mjesto u gađanju zračnom puškom na međunarodnom turniru u Tržinu, a sjajan uspjeh ostvarila je slavivši u super finalu u kojem su nastupili četiri najbolja natjecatelja iz muške i ženske konkurencije.

Maša je u super finalu pogodila 103 kruga i iza sebe je ostavila dva strijelca koji su nastupali na Olimpijskim igrama u Londonu, Petera Sidija i Živu Dvoršak. Snježana Pejčić je u pojedinačnom dijelu bila 13. s 387 krugova.

U pojedinačnom nastupu Maša je osvojila treće mjesto, u finale je ušla kao četvrtoplasirana sa 393 kruga, ali je na kraju dohvatila pobjedničko postolje. Lokomotiva je u sastavu Snježana Pejčić, Maja Arbanas i Maša Berić stigla do trećeg mjesta s rezultatom 1170 krugova.