Nogometašice Rijeka Jack-pota upisale važnu pobjedu na gostovanju kod Pregrade

Ponedjeljak, 15. listopada 2012. 09:12 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Pregrada - Rijeka Jack-pota 1:2. Riječanke su na gostovanju odigrale dobru utakmicu, Juko je dovela Jack-pot u vodstvo u 26. minuti, a na 2:0 povisila je Valušek u 78. minuti

Prva liga nogometašica

PREGRADA - RIJEKA JACK-POT 1:2

Utakmica 7. kola: Pregrada - Rijeka Jack-pot 1:2 (0:1). Igralište NK Pregrada. Gledatelja: 40. Sudac: Mare Nenada (Dubrovnik).

Strijelci: 0:1 Juko (26'), 0:2 Mrakovčić (78'), 1:2 Valušek (85').

Žuti kartoni: Brodar (Pregrada), Stipančević (Rijeka Jack-pot)

PREGRADA: Horvat (od 82' Smiljanec), Babogredac, Šajfar, Vuković (od 82' Smrečki), Leskovar, Šćukanec-Hopinski, Špoljar, Krog, Brodar, Mužar, Gregurić (od 82' Meglić).

RIJEKA JACK-POT: Jerbić, Horvat (od 65' Zandona), Čop, Klarić, Cicijelj, Juko, Jurić (od 65' Mrakovčić), Morožin, Valušek, Stipančević, Turkanović.

Nogometašice Rijeka Jack-pota slavile su na gostovanju protiv Pregrade. Riječanke su na gostovanju odigrale dobru utakmicu, Juko je dovela Jack-pot u vodstvo u 26. minuti, a na 2:0 povisila je Valušek u 78. minuti. Gostujuće nogometašice mogle su i prije riješiti pitanje protivnika. Nakon što nisu iskoristile nekoliko prilika, Brodar je smanjila u 85. minuti. Ipak, Riječanke su izdržale posljednjih pet minuta i osvojile tri važna boda.