Petra Svetić i Dejan Aleksić najbolji na međunarodnom karate turniru u Podsusedu

Ponedjeljak, 24. prosinca 2012. 09:54 Napisao/la  M. B.

Petra je slavila u kategoriji preko 60 kilograma, dok je Aleksić bio najbolji u kategoriji do 78 kilograma

Petra Svetić i Dejan Aleksić, članovi Karate kluba Zamet, osvojili su prvo mjesto na međunarodnom karate turniru u Podsusedu na kojem je sudjelovalo 650 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

Petra je slavila u kategoriji preko 60 kilograma, dok je Aleksić bio najbolji u kategoriji do 78 kilograma gdje je u finalu slavio protiv Zvonimira Živkovića (Volosko).

Od ostalih predstavnika PGŽ-a Helena Stanić (Metal) bila je druga u kategoriji do 60 kilograma, dok je Marija Škunca (Zamet) osvojila treće mjesto.

Renato Strišković (Zamet) osvojio je treće mjesto u kategoriji do 68 kilograma, a broncu su u konkurenciji boraca preko 78 kilograma osvjili su Roko Janković (Volosko) i Filip Dmitrašinović (Zamet).