PRVA LIGA NOGOMETAŠICA

Rijeka Jack Pot slavio na gostovanju kod Dinama!

Ponedjeljak, 05. studenog 2012. 09:29 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Dinamo Maksimir - Rijeka Jack Pot 1:2 (Crnković 83'/Morožin 7', Horvat 76')

Prva liga nogometašica, 8. kolo

DINAMO MAKSIMIR - RIJEKA JACKPOT 1:2

SRC Maksimir. Gledatelja: 100. Sudac: Ivana Martinčić (Koprivnica).

Strijelci: 0:1 Morožin (7'), 0:2 Horvat (76'), 1:2 Crnković (83').

Žuti kartoni: Muharemović, Straka (Dinamo Maksimir), Pavlić (Rijeka Jackpot).

DINAMO MAKSIMIR: Karadakić, Hercigonja-Moulton, Horvat, Muhamerović (od 83' Straka), Lubina (od 57' Bijelić), Pavlek, Bregar, Horvat, Stanić (od 54' Crnković), Nemčić, Kalašić.

RIJEKA JACKPOT: Karnjus, Horvat, Čop, Klarić, Turkanović (od 72' Mrakovčić), Cicijelj, Juko (od 78' Konestabo), Jurić (od 65' Mrakovčić), Morožin, Valušek (od 62' Pavlić), Stipančević.

Nogometašice Rijeka Jack Pota ostvarile su veliku pobjedu na gostovanju kod Dinama. Uvijek je lijepo pobijediti u Zagrebu, a s nova tri boda Riječanke su učvrstile poziciju na trećem mjestu.

Rijeka Jack Pot poveo je već u sedmoj minuti pogotkom Sandra Morožin, dok je na 0:2 povisila Ana Horvat. Domaćin je smanjio preko Mateja Crnković sedam minuta prije kraja, no Riječanke su izdržale u završnici i uzele tri vrijedna boda.

Poredak: Osijek 18, Agram 15, Rijeka Jack Pot 12, Dinamo Maksimir 9, Pregrada 6, Viktorija 3, Marjan -1 bod.