Nogometašice Rijeka Jack-pota poražene na gostovanju kod Osijeka 0:14!

Utorak, 04. rujna 2012. 09:24 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola Prve lige nogometašica: Osijeka - Rijeka Jack Pot 14:0. Osijek je kanonadu otvorio u četvrtoj, a zatvorio u 83. minuti

OSIJEK - RIJEKA JACK POT 14:0

Utakmica 2. kola Prve lige nogometašica. Stadion Gradski vrt. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica).

Strijelci: 1:0 Joščak (4'), 2:0 Lojna (13'), 3:0 Kalamiza (19'), 4:0 Kalamiza (27'), 5:0 Kalamiza (29'), 6:0 Šalek (43'), 7:0 Culek (44'), 8:0 Joščak (47'), 9:0 Joščak (49'), 10:0 Andrlić (57'), 11:0 Lojna (63'), 12:0 Cepernić (71'), 13:0 Joščak (75'), 14:0 Lojna (83').

Žuti karton: Bulut (Osijek).

OSIJEK: Bačić (od 73' Pastar), Cepernić, Bulut (od 52' Bojčić), Zlosa (od 58' Turkalj), Nevrkla, Šalek (od 52' Andrlić), Lojna, Joščak, Culek (od 58' Laslavić), Kalamiza, Baban.

RIJEKA: Herc, Ferlež (od 37' Legin), Klarić, Turkanović, Cicijelj, Zandona (od 84' Konestabo), Morožin, Pavlić, Mrakovčić, Valušek, Juko.

Nogometašice Rijeka Jackpota uvjerljivo su poražene na gostovanju kod Osijeka 0:14 u 2. kolu Prve lige. Nakon dobrog otvaranja sezone i pobjede nad Dinamom, igračice riječkog prvoligaša očekivano su poražene kod favoriziranog Osijeka, ali 14 pogodaka u mreži je bilo ispod svih očekivanja. Domaćin je kanonadu otvorio u četvrtoj, a zatvorio u 83. minuti.