PRVA LIGA NOGOMETAŠICA

Rijeka Jack-Pota nadigrao Marjan na Krimeji

Ponedjeljak, 08. listopada 2012. 09:38 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Rijeka Jack-Pot - Marjan 4:0 (Juko 30', Stipančević 32', Morožin 47', Klarić 60').

RIJEKA JACK-POT - MARJAN 4:0

Utakmica 6. kola Prve lige nogometašica: Rijeka Jack-Pot - Marjan 4:0 (2:0). Stadion Krimeja. Gledatelja: 50. Sudac: Gordana Fiškuš (Vrbovec).

Strijelci: 1:0 Juko (30'), 2:0 Stipančević (32'), 3:0 Morožin (47'), 4:0 Klarić (60').

RIJEKA JACK-POT: Karnjus (od 80' Jerbić), Horvat (od 80' Konestabo), Klarić, Turkanović, Cicijelj, Juko, Morožin, Mrakovčić, Čop (od 54' Zandona), Valušek (od 66' Vukić), Stipančević.

MARJAN: Diberović, Bajić, Goreta, Dodig, Hadžović, Balić, Gruica, Mesarek, Barbir, Radovanović (od 83' Vardić), Dujmović (od 51'Ćurić).

Nogometašice Rijeka Jack-Pota pobijedile su ekipu Marjana u šestom kolu Prve lige. Riječanke nisu imale previše problema na putu prema novoj pobjedi, Juko i Stipančević unutar dvije minute u prvom poluvremenu domaćinu su donijele solidnu prednost. Još kada je Morožin samo nakon dvije minute  igre u drugom dijelu povisila na 3:0 bilo je jasno da bodovi ostaju na Krimeji. Konačnih 4:0 postavila je Klarić u 60. minuti.