Antonio Mance igrao u porazu od Danijela Subašića

Nedjelja, 17. veljače 2019. 08:49 Napisao/la  SC

Vahid Halihodžić i Antonio Mance

Antonio Mance igrao je od 68. minute za Nantes u porazu (0:1) od Monaca.

Mance je u igru ušao umjesto prvoga napadača Coulibalyja, kada je trener Vahid Halihodžić pokušao anulirati prednost momčadi Danijela Subašića.

Jedini pogodak postigao je Martins u 13. minuti.

Monaco se pokušava izvući iz zone ispadanja, nakon pobjede zaostaje pet bodova za Nantesom (27) koji nije dobro krenuo u 2019. godinu.

Utakmica između Monaca i Nantesa izgledala je onako kako sugeriraju položaji klubova na ljestvici, daleko su obje momčadi od optimalnog stanja.

U osam utakmica ove kalendarske godine Nantes je doživio šest poraza i ostvario samo jednu pobjedu.

Nesretna pogibija Emiliana Sale sigurno je ostavila traga, Argentinac je u subotu pokopan u rodnom mjestu Progreso u argentinskoj pokrajini Santa Fe.

U takvim okolnostima Mance stječe prva iskustva u jednoj od Liga petica.

Nakon što je debitirao u domaćem porazu (2:4) od Nimesa, kada je u igru ušao u 87. minuti, Mance je protiv Monaca igrao dvadesetak minuta.

Igrao je sasvim solidno, njegovim ulaskom živnuo je napad Nantesa.