LIGA PRVAKA Andro Švrljuga ispao u Beogradu, Crvena zvezda jedva eliminirala Suduvu

Utorak, 16. srpnja 2019. 22:47 Napisao/la  SC
Andro Švrljuga (Suduva)

Andro Švrljuga ispao je iz Lige prvaka u zanimljivoj završnici utakmice u Beogradu!

Crvena zvezda pobijedila je Suduvu u uzvratnoj utakmici 1. pretkola Lige prvaka rezultatom 2:1, prva utakmica u Latviji završila je bez pogodaka.

Pogotke za Zvezdu postignuli su Boakye (4) i bivši njemački reprezentativac Marin (29).

Od 60. minute Suduva je imala prednost igrača više, Gobeljić je dobio izravni crveni karton zbog brutalnog prekršaja.

Suduva je prekasno uspjela postići pogodak (Topčagić, 90+6) da bi uspjela eliminirati očigledno kvalitetnijeg srpskog prvaka.

I prošle sezone Švrljuga je ispao u Ligi prvaka od Crvene zvezde, koja je pobijedila (2:0, 3:0) u obje utakmice i na kraju igrala u skupini Lige prvaka.

Ove sezone Suduva je ispala zbog razlike od jednog pogotka!

Švrljuga i vratar Ivan Kardum bili su početnoj postavi Suduve u Beogradu.

Bivši napadač Rijeke Josip Tadić ušao je u igru u 51. minuti umjesto Austrijanca Sandra Gotala, nekadašnjega napadača Hajduka.