KUP Rudar osvojio trofej, Pazinka finalnu utakmicu završila s devetoricom igrača

Subota, 22. kolovoza 2020. 23:27 Napisao/la  SC

Nogometaši Rudara osvojili su županijski Kup nakon što su u finalu pobijedili Pazinku rezultatom 3:1.

U 1. minuti Ivetac je iskoristio pogrešku vratara Legca i doveo Pazinku u vodstvo.

Macan je vrlo brzo preokrenuo rezultat.

U 4. minuti precizno je matirao Denića za 1:1, u 15. minuti Uroševićevu asistenciju pretvorio je u 2:1.

Četiri minute prije odlaska na odmora utakmice je rješena.

Petrović je ubacio loptu tražeći Macana u sredini, a Pinčan loptu poslao u vlastitu mrežu za 3:1.

Prilika za pogotke bilo je na objema stranama, Rudar je bio blizu uvjerljivijoj pobjedi, posebice nakon što su Pazinjani ostali bez dvojice isključenih igrača (Ivetac 65, Rudela 73).

RUDAR: Legac, Načinović, Urošević, Macan, Miškulin (od 80. Hasanbegović), Petrović (od 90. Erman), Licul, Grbac (od 68. Ivančić), Dadić, Golja (od 88. Malkić), Golić.

PAZINKA: Denić, Batel (od 87. Buždon), Pinčan, Rudela, Ivetić (od 79. Vidas), Rabar, Tanković (od 87. Mogorović), Ivetac, Pavat (od 46. Žulić), Matika, Krajcar (od 80. Pavat).

Finale Kupa: Rudar - Pazinka 3:1 (Macan 4, 15, Pinčan 41-ag/Ivetac 1)