Europska liga: Tomislav Turčin strijelac za Široki Brijeg, Antonio Mance potvrdio pobjedu u Podgorici

Petak, 13. srpnja 2018. 00:59 Napisao/la  SC
Stefan Milić (Budućnost) i Antonio Mance (Trenčin)

Odigrane su utakmice 1. pretkola Europske lige.

Tomislav Turčin bio je stijelac prvoga pogotka za Široki Brijeg u remiju (2:2) s Domžalama, igrač Rijeke na posudbi postigao je pogodak u 47. minuti.

Antonio Mance postigao je drugi pogodak za Trenčin u pobjedi (2:0) protiv Budućnosti u Podgorici.

Osijek je odigrao 1:1 s Petrocubom u Moldaviji.

Osječku momčad u vodstvo je doveo Mirko Marić u 52. minuti, Petrocub je izjednačio trinaest minuta kasnije.