EUROPSKA LIGA Andro Švrljuga strijelac i trostruki asistent u pobjedi litvanskog prvaka

Utorak, 23. srpnja 2019. 23:29 Napisao/la  SC
Andro Švrljuga (Suduva)

Andro Švrljuga bio je strijelac jednog pogotka i čak trostruki asistent u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi (5:0) Suduve protiv Tre Pennea iz San Marina.

Nakon ispadanja u Ligi prvaka od Crvene zvezde, Suduva je imala sreće u ždrijebu Europske lige.

Momčad Tre Pennea nije dorastao protivnik  litvanskom prvaku, već nakon 20 minuta Suduva je vodila 2:0.

Švrljuga je postigao treći pogodak u 66. minuti, asistirao je Topčagiću (20), Tadiću (81) i Rickettsu (90+1).