Europska liga: Andro Švrljuga na pragu 3. pretkola, Suduva u gostima pobijedila latvijsku Liepaju

Petak, 14. srpnja 2017. 00:02 Napisao/la  SC

Litvanska Suduva nastavlja europski pohod, momčad Andra Švrljuge pobijedila je gostima latvijsku Liepaju rezultatom 2:0 i stigla nadomak 3. pretkola.

Švrljuga je odigrao cijelu utakmicu isto kao vratar Ivan Kardum,  gostii su postignuli pogotke u 18. (Verbickas) i 75. minuti (Laukzemis).

Za Liepaju je igrao Dario Tomić, bivši igrač Istre, Hrvatskog dragovoljca i Pomorca.

Antonio Mance igrao je do 79. minute za Trenčin u domaćem remiju (1:1) s izraelskom Yehudom.

Najveće iznenađenje večeri je poraz Galatasaraya, momčad Igora Tudora poražena (0:2) je na gostovanju kod švedskog Östersundsa.