Europska liga: Andro Švrljuga i Antonio Mance plasirali su se u 2. pretkolo

Četvrtak, 06. srpnja 2017. 23:03 Napisao/la  SC

Leon Benko (Olimpija) zamijenjen u porazu u Ljubljani, finska momčad elimiirala momčad trenera Igora Bišćana

Andro Švrljuga (Suduva) i Antonio Mance (Trenčin) plasirali su se u 2. pretkolo Europske lige, obojica riječkih nogometaša igrali su za svoje momčadi u uzvratnim utakmicama.

Švrljuga je sudjelovao u akciji za prvi gol Suduve u pobjedi (2:1) protiv bjeloruskog Soligorska.

Nekadašnji branič Rijeke bacio je u 33. minuti loptu rukom iz auta praktično do prve vratnice, u nastavku akcije Leimonas je efketnim škaricama zatresao mrežu za 1:0.

Odigrao je Švrljuga cijelu uzvratnu utakmicu za litvansku momčad, prva je završila bez pogodaka.

Mance je igrao do 68. minuti u pobjedi (3:0) nad gruzijskim Torpedo Kutaisijem, u prvoj utakmici (5:1) odigranoj u Slovačkoj bio je dvostruki strijelac.

Trener Olimpije Igor Bišćan zamijenio je Leona Benka u 63. minuti uzvratne utakmici protiv VPS-a, pobjedom (1:0) u Ljubljani finska momčad plasirala se u iduće kolo  ukupnim rezultatom 2:0.