Druga liga vaterpolista-sjever: Jadran iz Kostrene slavio kod Crikvenice nakon kiše golova

Nedjelja, 08. srpnja 2012. 12:13 Napisao/la  SC

Prvo kolo: CPK - Jadran 18:20 (7:7, 2:4, 6:5, 3:4).

CPK - Jadran 18:20

Prvo kolo Druge lige vaterpolista sjever: CPK - Jadran 18:20 (7:7, 2:4, 6:5, 3:4). Gledatelja: 500. Suci: Bistre i Čipčić. Delegat: Grubišić.

CPK: Starčević, Ivančić 2, Domijan, Cvetković, Geratović 4, Gržičić 1, Car Bojan 3, Blažičević, Brnjac 2, Car Marko 2, Lončarić, Zupčić 4, Bačić.

JADRAN: Krolo, Gudić 2, Dragičević, Lenac, Vrlić 2, Klovar 3, Damjanović 1, Grabar 1, Vizentin F, Radišević 1, Vizentin D, Cuomo 4, Čubranić, Krizman 6.

Vaterpolisti Jadrana iz Kostrene ostvarili su vrijednu pobjedu u prvom kolu na gostovanju u Crikvenici. Jadranaši su svladali CPK u zanimljivoj utakmici koju je obilježio izrazito veliki broj pogodaka, posebno u prvoj četvrtini.

Ipak, Kostrenjani su na kraju uspjeli sačuvati pogodak prednosti kojega su imali na otvaranju četvrte četvrtine i na taj način došli do važnih bodova.

Idući vikend CPK i Jadran gostuju u Dalmaciji gdje će protiv Adriatica i Biograda odigrati dva kola. U subotu igraju Adriatic - Jadran, CPK - Biograd, a u nedjelju Adriatic - CPK, Biograd - Jadran.