MLS Damir Kreilach vuče Real Salt Lake, riječki nogometaš igra najbolju sezonu u karijeri

Četvrtak, 28. listopada 2021. 10:11 Napisao/la  SC

Kreilach postigao 15 pogodaka i ostvario čak 8 asistencija, riječki internacionalac ove godine prvi put igrao  All Star utakmicu

Damir Kreilach nastavio je vući Real Salt Lake prema doigravanju za prvaka, 13. pobjedom u 31. utakmici Real Salt Lake je osvojio 45 bodova i nalazi se na rubnom, sedmom mjestu Zapadne konferencije.

Real Salt Lake pobijedio je u Dallasu preokretom u završnici utakmice.

Kreilach je izjednačio rezultat pogotkom u 80. minuti, Slovak Rusnak donio je pobjedu pogotkom u 90. minuti.

Dallas je vodio od 20. minute pogotkom Hedgesa.

Kreilach igra najbolju sezonu u MLS-u, postigao je 15 pogodaka i ostvario čak 8 asistencija, riječki nogometaš ove godine prvi put igrao je All Star utakmicu.

Tonija Datkovića nije bilo u rosteru Real Salt Lakea.

Dario Župarić odigrao je cijelu utakmicu za Portland Timbers u pobjedi (2:0) protiv San Josea Earthquakesa, bivši stoper Rijeke nalazi se na 4. mjestu ljestvice Zapadne konferencije s 4 boda više od Kreilacha, koji je odigrao utakmicu manje.

Renato Punčec sjedio je na klupi Sporting Kansas Cityja, bivši stoper Rijeke igra za vodeću momčad Zapadne konferencije, koja je pobijedila (2:0) Los Angeles Galaxy, bivšu momčad Zlatana Ibrahimovića.