1. HKL: Košarkaši Kvarnera 2010 pobijedili Jazine na Trsatu

Nedjelja, 29. siječnja 2023. 19:41 Napisao/la  SC

Riječki košarkaški pobijedili izravnog konkurenta na ljestvici za plasman među prvih šest na ljestvici

Ivan Kučan
Ivan Kučan

Prva košarkaška liga - 16. kolo

KVARNER 2010 - JAZINE 81:65 (25:26, 21:10, 15:13, 20:16)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 200

Suci: Teo Miletić, Dalibor Lenac, Danie Koraca

Košarkaši Kvarnera 2010 pobijedili su momčad Jazina, riječki košarkaški pobijedili su izravnog konkurenta na ljestvici za plasman među prvih šest na ljestvici.

Nije na početku izgledalo obećavajuće, gosti su pratili ritam u prvoj četvrtini, iako su minutu i pol prije kraja Riječani vodili +5 (20:15), gosti su na kraju prvoga dijela stekli prednost.

Utakmica se prelomila u drugoj četvrtini, razigrao se Ivan Kučan, Kvarner 2010 je do odmora stekao prednost koju je u drugom dijelu utakmice postojanom igrom sačuvao do kraja.

Na kraju su Riječani predvođeni Kučanom (24) i Fellsom (25) stigli do zaslužene pobjede.

Kod gostiju najbolji su bili Karamarko (15) i Zagoršak (12), evo statistike igrača Kvarnera 2010.