Riječanke uvjerljivo bolje od Puljanki

Utorak, 17. travnja 2012. 19:07 Napisao  Milan Kosanović

Prva utakmica polufinala doigravanja za prvaka: ŽOK Rijeka - OTP 3:0

Rijeka – OTP banka  3:0

Prva utakmica polufinala doigravanja za prvaka za odbojkašice: Rijeka – OTP Banka 3:0 (25:22, 25:13, 25:16). Dvorana mladosti, Rijeka. Gledatelja: 100. Suci: Miroslav Milinović i Zdravko Hranić (obojica Zagreb).

RIJEKA: Zdrilić 5, Došen (L), Pilepić 8, Savić, Čutuk 17, Magdić 11, Fabris 6, Brčić 5, Sušić 6.

OTP BANKA: Terlević 5, Ikanović , Komel 3, Račić 11, Vuletić, Jahn 5, Vitasović 1, Todorović, Dogan 11, Slavulj 2.

Odbojkašice Rijeke uvjerljivo su slavile protiv gošći iz Pule rezultatom 3:0 u setovima. Igračice trenera Igora Lovrinova najviše su se namučile u prvom setu kada su gošće iz Vinkovaca  došle na 22:22, no objektivno kvalitetnije Riječanke serijom 3:0 ipak osvajaju set. Posljednji poen u prvom setu postigla je Tamara Sušić koja se odmah potom ozlijedila pri doskoku. Prema prvim informacija u pitanju je ozljeda koljena, no još uvije se ne zna o koliko teškoj ozljedi je riječ.

U drugi set Riječanke su ušle puno ozbiljnije te predvođene odličnom Čutuk s lakoćom osvojile set rezultatom 25:13. Dobra igra Riječani nastavila se i u trećem setu nakon kojeg su Riječanke pred 200-tinjak najvjernijih navijača mogle proslaviti prvu pobjedu u polufinalu doigravanja.