1. liga odbojkašica: Rijeka CO poražena u Dubrovniku, gošće propustile dvije set lopte u prvom setu

Subota, 13. prosinca 2014. 19:51 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola, Druga jakosna skupina: Dubrovnik - Rijeka 3:0 (30:28, 25:19, 25:16)

Prva liga odbojkašica

DUBROVNIK - RIJEKA 3:0

Utakmica 10. kola, Druga jakosna skupina: Dubrovnik - Rijeka 3:0 (30:28, 25:19, 25:16). Dvorana Gospino Polje. Gledatelja: 200. Suci: Ivković i Jakovac (oboje Split).

DUBROVNIK: Aleksić, Dežulović, Kalauz, Bogoje, Curić, Marinović, Štaka, Grgurević, Leto, Šare, Adžić, Matuško.

RIJEKA CO: Bačić, A. Popić, T. Popić, Barać, Cvijić, Milosavljević, BOban, Francetić, Šćulac, Mioč, Vranješ.

Odbojkašice Rijeke izgubile su u Dubrovniku od istoimenog domaćina, ali ova utakmica najbolje je pokazala koliko su Riječanke napredovale u odnosu na prvi ogled protiv dubrovačkog sastava.

Rijeka je svoju priliku imala u prvoj dionici kada je u neizvjesnoj prvoj dionici imala dvije set lopte, ali ih nije uspjela iskoristiti. Rijeka u nastavku nije dobila novu priliku, a Dubrovnik je upisao desetu pobjedu u isto toliko utakmica.