1. liga odbojkaša: Rijeka za sat vremena svladala Opatiju u lokalnom derbiju

Nedjelja, 10. studenog 2013. 21:03 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Opatija - Rijeka 0:3 (15:25, 19:25, 15:25)

Prva liga odbojkaša

OPATIJA - RIJEKA 0:3

Utakmica 6. kola: Opatija - Rijeka 0:3 (15:25, 19:25, 15:25). Sportska dvorana "Marino Cvetković". Gledatelja: 70. Suci: D. Niessner i Tota (oboje Rijeka).

OPATIJA: Vrkić, Balen, Poščić, Osojnak, Paris, Petrović, Brnčić, Čule, Keller, Dukić.

RIJEKA: L. Lasić, Krmpotić, Jurišić, Hrabrov, Komosar, Blagaić, J. Lasić, Jozić, Lešić, D. Lasić, Sušanj, Smiljanić.

Odbojkaši Rijeke očekivano su i bez većih problema pobijedili ekipu Opatije. Kada jedna obojkaška utakmica traje oko sat vremena onda je jasno da je jedna momčad dominirala, a ovoga puta to je bila Rijeka.

Danijel Jurišić i Filip Hrabrov predvodili su napad Rijeke, dok su Opatijci imali velikih problema na prijemu.

Nakon što su Riječani osvojili prvi set, Opatija je u drugoj dionici zadržala priključak do prve minute odmora, a onda su Riječani novom serijom stekli prednost 15:7.

Treći set ponovo je nudio zanimljiv rasplet do desetog poena, Opatijci su izdržali do 10:11 i tu je zapravo utakmica završila. Opatija nije mogla u kontinuitetu parirati gostima koji su odnijeli tri boda.