Superliga: Odbojkaši Rijeke vratili se pobjedama nakon dva uzastopna poraza

Subota, 01. veljače 2020. 20:49 Napisao/la  SC

MOK RIJEKA - CENTROMETAL 3:1 (25:23, 22:25, 26:24, 25:11)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 70

Suci: Poropat i Andrijanić

MOK RIJEKA: Pavlović, Stanić, Ličina, Čargonja, Osojnak, Marković, Lozić, Lasić, Katarina, Bogdanović, Colnar, Krmpotić, Smiljanić, Banko

CENTROMETAL: Orešković, Marciuš, Vincek, Ivančić, Mišura, Juras, H. Novak, Stanković, I. Novak, Zelenika, M. David, V. David, Vuk

Nakon dva poraza u nastavku prvenstva u 2020. godini od Splita i osječke Murse, odbojkaši Rijeke ponovno su se vratili pobjedama.

Riječani su na Trsatu svladali Centrometal 3:1 i ponovno skočili na prvo mjesto ljestvice.

Gosti su namučili domaće odbojkaše posebno u drugom setu koji su Riječani i izgubili, te u trećem koji su domaći ipak uspjeli prelomiti u svoju korist.