Prva liga odbojkaša: Riječani do novih bodova protiv pomlađene momčadi Karlovca

Nedjelja, 08. ožujka 2015. 19:48 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Rijeka - Karlovac 3:0 (25:13, 25:13, 25:16)

RIJEKA - KARLOVAC 3:0 (25:13, 25:13, 25:16).

Dvorana mladosti. Gledatelja 60.

Suci Milan Rajković i Dalibor Tota (oba Rijeka). Delegat Dušan Branković (Rijeka).

RIJEKA: Lasić, Brajković, Jurišić, Hrabrov, Osojnak, lavić,Čule, Đorđević, Smiljnić, Dukić, Sušanj, Jurčević.

KARLOVAC:  Pavlović, K. Gojak,D. Jakšić, Demirović, Džafer, L. Knežević, K. Knežević, F. Jakšić, B. Gojak, Blažević.

Odbojkaši Rijeke glatko su pobijedili pomlađeni momčad Karlovca u prvenstvenom dvoboju 10. kola. Karlovčani su došli sa juniorima na Trsat nakon što su izgubili mogućnost za ulaz u viši rang natjecanja iduće godine. Riječani pak još imaju teoretske nade za ulazak u elitnu konkurenciju, ali moralo bi se puno rezultata poklopiti.

Riječka obrana bila je čvrsta i nije dozvoljavala gostima da se probije, a istovremeno domaći su odbojkaši bez ikakvih problema svladavali gostujući blok.
Prvi set lako je krenuo na riječku stranu, dok su se u drugom Karlovčani držali sve do 13:10, a zatim su domaći odbojkaši u višoj brzini priveli dionicu kraju.

U posljednjem setu gosti su poveli 8:5, no riječki su odbojkaši brzo stigli i prestigli prednost te zaključili utakmicu.