Riječani sezonu otvorili pobjedom nad Karlovcem

Subota, 17. listopada 2015. 19:11 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Rijeka - Karlovac 3:0 (25:9, 25:17, 25:7)

RIJEKA - KARLOVAC 3:0 (25:9, 25:17, 25:7)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 50.

Suci: Vedriš (Zagreb), Zidanić (Zagreb)

RIJEKA: Lasić, Jurišić, Osojnjak, Hrabrov, Lavić, Ruhar, Đorđević, Marković, Dukić, Sušanj, Šanko

KARLOVAC: Knežević, Šalić, Hrabadžić, D.Jakšić, Z.Gojak, F.Jakšić, Džafer, Blažević, B.Gojak, Fičić, Šćulac, Pavlović

Odbojkaši Rijeke pobjedom su otvorili novu prvenstvenu sezonu. Nakon što su Riječani u prvom kolu bili slobodni zbog odustajanja pulske momčadi, u drugoms u kolu na domaćem parketu svladali Karlovac 3:0. Utakmica je bila brzopotezno privedena kraju, riječkim odbojkašima trebalo je samo 56. minuta da dođu do prvih bodova. Gosti su tek u drugom setu pružili malo otpora, no kvaliteta domaćih odbojkaša ipak je presudila.