1. liga odbojkaša: Riječani do druge pobjede u Superligi, na Trsatu pobijedili Sisak

Nedjelja, 06. studenog 2016. 20:15 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Rijeka - Sisak 3:1 (25:18, 23:25, 25:13, 25:20)

Superliga odbojkaša - 4. kolo

RIJEKA - SISAK 3:1 (25:18, 23:25, 25:13, 25:20)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 50.

Suci: Vedriš i Perić (oba Zagreb). Delegat: Maksimovski (Rijeka).

RIJEKA: Pavlović, Ličina, Jurišić, Lešić, Osojnak, Čule, Đorđević, L. Lasić, D. Lasić, Sušanj, Smiljanić (L), Jurčević (L)

SISAK: Komosar, Vakufac, Alić, Tepavac, Duraković, Ibradžić, Wolf, Jurić, Alihodžić, Pešut

Odbojkaši Rijeke pobijedili su Sisak 3:1 na domaćem parketu u četvrtom prvenstvenom kolu Superlige.

Riječani su gostima prepustili tek jedan set, drugi, nakon što su prvi dobili sa prednošću od sedam poena.

Druga dionica bila je izjednačena te su na kraju gosti slavili.

Četvrti i peti set domaći su odbojkaši odigrali onako kako znaju te gosti nisu imali prilike za ugrožavanje rezultata.