Premijer liga: Adria Oil Škrljevo doživjelo osmi poraz, Vrijednosnice Osijek uspješnije

Subota, 30. studenog 2019. 19:13 Napisao/la  SC
Luka Pandurić (AO Škrljevo)

Premijer liga - 10. kolo

VRIJEDNOSNICE OSIJEK - ADRIA OIL ŠKLJEVO 108:96 (36:24, 22:21, 19:28, 31:23)

Mala dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 340

Suci: Jovović, Hadžić i Pavičić

VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Bašić 15 (3-4), Jordano 29 (2-2), Ćorić 27 (14-17), Buljević 2 (2-2), Darling 6 (2-4), Filipović 1 (1-2), Kujundžić 26 (3-5), Dmitrović, Šarenac 2, Pšihistal, Beneš, Turalija

ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Vucić 3, Boban 13 (0-1), Batur 18 (6-6), Gospić 22 (5-5), Riewer 7 (2-2), Pandurić 24 (6-7), Cvitković, Benković 7 (7-8), Bjelanović 2, Vrkić

Slobodna bacanja: Vrijednosnice Osijek 27-36, AO Škrljevo 26-29

Skokovi: Vrijednosnice Osijek 34 (11-23), AO Škrljevo 32 (7-25)

Trice: Vrijednosnice Osijek 11-27, AO Škrljevo 8-22

Košarkaši Adria Oil Škrljeva doživjeli su novi osmi poraz, ovaj puta u Osijeku od Vrijednosnica Osijek 108:96.

Škrljevo je u trećoj četvrtini došlo na samo minus dva 64:62, četiri minute prije kraja.

Uspjeli su još jednom doći na isti zaostatak nešto više od tri minute prije isteka vremena, ali košarkaši s Mavrinaca nisu uspjeli izjednačiti i eventulano preuzeti kontrolu igre u svoje ruke.

Držali su se u trećoj četvrtini na tri, četiri zaostatka, ali su zatim u posljednjoj četvrtini domaći krenuli od početka u višoj brzini te napravili razliku koju su održavali.