Pleter - Rockwool 95:68, peta pobjeda Riječanki

Ponedjeljak, 09. siječnja 2012. 16:04 Napisao  Marko Babić

Riječanke su nakon tri četvrtine imale prednost od 27 poena

Utakmica 11. kola A-1 lige košarkašica: Pleter - Rockwool 95:68 (31:16, 19:10, 20:17, 25:25). Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 150. Suci: Mirilović i Peris (oba Karlovac).

PLETER: Mikić 14, Iriškić 11, Tomić 4, Jerkić, Vukičević 6, Mrčela 18, Gašparović, Mašić 6, Serdar 11, Hajdin 5, Barać 2.

ROCKWOOL: Đukić, Đikić 15, Tukić 6, Cvjetković 13, Tešić 2, Percan 6, Zubak 18, Butković, Ramljak, Jakelić 8.

Košarkašice Pletera upisale su petu prvenstvenu pobjedu svladavši Rockwool 95:68 u utakmici u kojoj u niti jednom trenutku pobjeda domaćina nije došla u pitanje. Riječanke su nakon 15 minuta uspjele pobjeći na veikih 15 poena prednosti (31:16), a nakon treće četvrtine prednost je iznosila 27 poena prednosti.  Pleter je tako uzvratio Rockwoolu za poraz u prvom kolu.