A-1 liga košarkašica: Pleter uvjerljivo poražen na gostovanju u Dubrovniku

Nedjelja, 17. studenog 2013. 17:46 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: PGM Ragusa – Pleter 89:43 (22:19, 12:4, 27:10, 28:10)

A-1 liga košarkašica

PGM RAGUSA - PLETER 89:43

Utakmica 6. kola: PGM Ragusa – Pleter 89:43 (22:19, 12:4, 27:10, 28:10). Dvorana u Gospinu polju. Gledatelja 100.

PGM RAGUSA: Pocrnjić 9, Babun 5, K. Zarač 5, M. Zarač 4, Matić 17, Petrović 1, Lovrić, Tomičić 2, Zovko 24, Miloglav 14, A. Matić 8.

PLETER: Mar. Marošević, Božić 8, Prgomet 4, Mršić 2, Kovačević 9, Hajdin, Miličević 2, Toone 9, Tomić 4, Milković, Maj. Marošević 5.

Slobodna bacanja: PGM Ragusa (14-24), Pleter (11-16). Trice: PGM Ragusa  (7-19), Pleter (0-5).

Skokovi: PGM Ragusa 33 (9), Pleter 29 (7). Osobne pogreške: PGM Ragusa  20, Pleter 29.

Košarkašice Pletera nisu imale previše šanse na gostovanju u Dubrovniku. Riječanke su vodile 15:14 u sedmoj minuti, a onda je polako krenula domaća ekipa. Do kraja poluvremna Pleter je postigao još osam koševa, a domaćin je nakon 20  minuta vodio 34:23.

U prvih šest minuta drugog poluvremena Pleter je postigao sam dva koša što je dodatno olakšalo posao domaćinu.