A-1 liga košarkašica: Kvarner u Gospiću upisao četvrtu pobjedu i zadržao vrh ljestvice

Srijeda, 05. studenog 2014. 22:33 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Gospić - Kvarner 51:81 (8:26, 18:14, 7:24, 18:17)

A-1 liga košarkašica

GOPIĆ - KVARNER 51:81

Utakmica 4. kola: Gospić - Kvarner 51:81 (8:26, 18:14, 7:24, 18:17).

GOSPIĆ: Romac, Devčić 10 (2-2), Došen 5 (1-1), Kolačević, Sertić 6, Došen 20 (3-3), Bunčić 7, Pavletić 3, Krmpotić, Svetić.

KVARNER: Perić 7, Romih 11 (3-5), Tomić 9 (3-4), Miletić 9 (1-2), Živadinović 10 (4-4), Kovačević 14 (6-6), Buretić 3 (1-2), Hajdin 4, Tomljenović 10 (3-4), Šimunović, Milković 4 (0-2).

Slobodna bacanja: Gospić 6-6, Kvarner 21-29. Trice: Gospić 7-11, Kvarner 2-2.

Skokovi: Alkar 24 (6), Kvarner 34 (14). Osobne pogreške: Alkar 23, Kvarner 2010 15.

Košarkašice Kvarnera nastavile su nizati pobjede, četvrto slavlje ostvarile su na gostovanju protiv Gospića. Riječke košarkašice riješile su pitanje pobjednika već u prvoj četvrtini i ostale jedina neporažena ekipa. Kod rezultata 8:9 u četvrtoj minuti prve četvrtine Riječanke su se odvojile serijom 17:0.

Gospić je u drugoj četvrtini uspio smanjiti zaostatak, ali riječke košarkašice sjajnom igrom u trećoj četvrtini ostavile domaćina na sedam poena.

Poredak: Kvarner 8, PGM Ragusa 7, Zadar 7, Split 6, Rockwool Pula 6, Medveščak 5, Trešnjevka 2009 5, Croatia 2006 4, Novi Zagreb 3, Šibenik 3, Gospić 2 boda.