Utakmica 3. kola: Kvarner 2010 - Zagreb 73:63 (18:12, 18:19, 21:15, 16:17)
U nastavku susreta smo podignuli ritam obrane i počeli zabijati što se osjetilo na konačnom rezultatu, kaže Škifić nakon druge pobjede na početku sezone
Utakmica 2. kola: Šibenik - Kvarner 70:81 (23:15, 11:19, 22:27, 14:20)
Pobjede na gostovanjima zlata vrijede. Šibenik je svladao Kvarner u pripremnom razdoblju, ali  tada je riječi sastav bio bez oba razigravača Bojana Kriveca i Maura Veljačića.
- Iznenađujuće je dobiti Split ovolikom razlikom, ali svi znamo da je klub u teškoj krizi. Treba reći da smo i mi odlično odigrali, svi smo bili na visini zadatka, rekao je Radić
Subota, 12. listopada 2013. 19:58
Kvarner 2010

Kvarner 2010 poigrao se sa Splitom

Prvo kolo: Kvarner 2010 - Split 95:64 (26:10, 27:18, 17:17, 25:19). Domaćin je košem Kriveca u završnici druge četvrtine vodio 53:26!
Odnos prema Kvarneru u prošlosti je bio dosta hladan, moram reći s pravom, kaže Šamanić
Prijateljska košarkaška utakmica: Kvarner 2010 - Zlatorog 67:75 (26:20, 18:25, 17:12, 6:18)