Riječki košarkaši pali u nastavku utakmice u Sinju i upisali bezbolan poraz

Subota, 28. travnja 2012. 21:30 Napisao  Luka Variola

Alkar - Kvarner 2010 90:76. Aramis Naglić, trener Kvarnera, dao je priliku mlađim igračima

ALKAR - KVARNER 2010  90:76

Gradska dvorana. Utakmica 8. kola Lige za ostanak: Alkar - Kvarner 2010 90:76 (21:19, 23:22, 18:14, 29:21). Gledatelja: 200.

ALKAR: J. Župić 3, Gaurina 14, Kanaet, Bubalo 11, Boban, Z. Župić 9, Lozančić 3, Rogić 13, Librenjak, Anzulović 3, Modrić 13, Tešija 21.

KVARNER 2010: Širko 2, Českovic 15, Lipovščak 1, Kučan 3, Boban 5, Šimovic 9, Blajić 5, Cinac 15, Juričić 11, Pehar 9, Legović 1, Surina.

Košarkaši Kvarnera 2010 doživjeli su bezbolan poraz na gostovanju kod Alkara u okviru 8. kola Lige za ostanak. Riječani su već prije osigurali ostanak, pa je trener Naglić veću minutažu dao mlađim igračima, što je domaćin znao iskoristiti.

Riječani su se dobro držali do poluvremena, da bi potom domaćin preuzeo kontrolu nad utakmicom i upisao nevažnu pobjedu, budući da su Sinjani poput "kvarneraša" već ranije osigurali ostanak.