Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Utakmica 21. kola: Istra 1961 - Rijeka 0:0. Rijeka može žaliti za trima propuštenim prilikama Bekima Balaja, iako igra nije bila na očekivanoj razini

Osmina finala: Aston Villa - Leicester 2:1. Kramarić zabio za vlastitu utjehu u prvoj minuti sudačke nadoknade, glavom na asistenciju Schluppa

Ne smijemo ih ni u kojem slučaju podcjeniti. Ove godine prikazuju jako dobru košarku, imaju dosta agresivnu momčad, ali im nedostaje visina. Tu vidim našu glavnu prednost, kaže Pilepić

Ozbiljno smo shvatili Podhum i krenuli tako igrati od prve minute. Mi smo ipak na većoj igračkoj i organizacijskoj razini od Podhuma, kaže trener Marinića Dinko Beaković

Dojma sam da Podravka prednost neće ispustiti, nama ostaje to drugo mjesto koje bi svima bila prava nagrada za učinjeno, kaže trenerica Zamećanki

Utakmica 23. kola: Milan - Empoli 1:1, Cesena - Juventus 2:2

Interesantno je da te ove sezone jedan domaći poraz može dovesti u probleme, a ako zaredaš tri pobjede, nemaš se pravo nadati mirnoj luci, kaže Radojčić

Rezultati 12. kola, rukometašice: Senia - Murvica 33:29, rukometaši: Senj - Petrinja 29:28

Kada smo kretali u ovaj projekt, već smo bili ukalkulirali i određenu količinu poraza, ona je puno manja nego što smo  planirali, kaže Šamanić

Gosti iz Koprivnice zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta već od srijede su u Sinju

Reja čeka da Hajduk realizira transfer Evrada Kouassija u redove kineskog prvoligaša Shanghaiua SIPG

Nova garnitura je uspjela zakrpati rupe, ali praktički svaka nam je utakmica upitna. U prosincu nismo znali hoćemo li igrati, prenosi Bradarić tešku situaciju u klubu

Susret 3. kola: Hrvatska - SAD 15:8 (5:1, 3:3, 4:2, 3:2)

LaVine postao drugi najmlađi pobjednik natjecanja nakon Kobea Bryanta

Subota, 14. veljače 2015. 23:07
Prva liga (m)

Moslavina osvojila bod u Crikvenici

Utakmica 15. kola: Crikvenica - Moslavina 23:23. Čudesan sudački kriterij

Utakmice 12. kola: Istra Poreč - Vargon 13:13, Marinići - Podhum KVIG 22:4

Prva liga odbojkašica, Treća skupina drugi dio natjecanja, 7. kolo: Nova Gradiška - Drenova 3:0

Doprvaci Ivana Bebek (Ri Croatia),  Dejan Aleksić (Zamet) i Iva Simčić (Volosko)

Prva liga odbojkaša, Druga skupina, 7. kolo: MOK Rijeka - Rovinj 3:0

Susret 2. kola: Mađarska - Hrvatska 9:6 (2:0, 3:2, 2:2, 2:2). Mađari su do poluvremena stekli prednost koju Barakude nisu mogle sustići

Utakmica 15. kola: Kozala - Dugo selo 32:30 (17:12)

Utakmica 9. kola: PPD Zagreb - Naturhouse La Rioja 31:30 (16:13)

Utakmica 23. kola: Sassuolo - Fiorentina 1:3, Palermo - Napoli 3:1

Susret 17. kola: Zamet - Split 44:16 (25:10). Dogodila se ove subote na Zametu jedna od najvećih pobjeda riječkih rukometaša u posljednjih nekoliko godina

Utakmice 23. kola: Real Madrid - Deportivo 2:0, Sevilla - Cordoba 3:0

Pripremna utakmica: Krk - Udarnik 3:1

Subota, 14. veljače 2015. 19:27
HNL

Lokomotiva nije imala milosti prema Zagrebu

Utakmica 21. kola: Zagreb - Lokomotiva 0:6

Pripremna utakmica: Kraljevica - Nehaj 1:3. Pejanović je bio permanentna opasnost za domaća vrata

Utakmica 17. kola: Kvarner 2010 - Zagreb 76:81 (22:19, 17:19, 17:14, 20:29). Pobjedu je odnijela posljednja četvrtina, u izjednačenoj utakmici gosti su zadržali prisebnost na kraju

Susret 15. kola: Trešnjevka - Zamet 24:31 (15:16)