3. HRL: Kostrenjani u Poreču doživjeli prvi prvenstveni poraz, loše suđenje umaškog para

Nedjelja, 04. studenog 2012. 21:25 Napisao/la  SC

Poreč II - Kvarner Kostrena 24:22 (13:11). Porečani su nakon šest odigranih kola jedina momčad bez poraza na trećeligaškim parketima

Utakmica 6.kola Treće lige rukometaša

POREČ II – KVARNER KOSTRENA 24:22 (13:11)

Dvorana Veli Jože, Poreč. Gledatelja: 200. Suci: Marin i Možar (obojica Umag)

POREČ II: Cvitković, Sinožić, Gašparini, Miletić 2, Hrast 1, Žužić, Perić 1, Marko, Dishpalli, Prelac 1, Laković 3, Čorić 3, Deak 4, Sirotich, Perhat 5, Turković 4.

KVARNER KOSTRENA: Lenac, Abramović 2, Lipović 1, Seferagić 4, N. Kosanović 4, Dešman, Jurković 3, Zelić 2, Ivanac, Matrljan, Bandera, M. Kosanović 3, Nježić 3.

Sedmerci: Poreč -, Kvarner Kostrena 2 (2). Isključenja: Poreč 10, Kvarner Kostrena 8 minuta.

Rukometaši Kvarner Kostrene doživjeli su prvi ovosezonski poraz, bolji od Kostrenjana bili su igrači druge momčadi Poreča koji su na domaćem terenu slavili rezultatom 24:22.

Utakmica je od prve pa do posljednje minute bila izjednačena te neizvjesna, a više sreće u završnici susreta imali su domaći rukometaši koji su nakon odigranih šest kola Treće lige jedina momčad bez poraza.

Porečane su do pobijede predvodili Igor Perhat s pet i Davor Turković s četiri pogotka, a velik obol pobjedi dao je i vrlo dobri vratar Mario Cvitković.

Utakmicu je obilježilo i loše suđenje sudačkog para iz Umaga, Marina i Možara koji su sudili na razini koja ne zadovoljava čak ni kriterije Treće lige.