3. HRL: Rukometaši Pećina startali pobjedom protiv Kanfanara u Dvorani mladosti

Ponedjeljak, 29. rujna 2014. 20:35 Napisao/la  SC

Susret 1. kola: Pećine - Kanfanar Marići 28:26 (14:14)

Rukometaši Pećina uspješno su otvorili natjecanje zapadnoj skupini Treće lige. Na startu prvenstva su u izjednačenoj utakmici svladali goste, rukometaše Kanfanara rezultatom 28.26. Utakmica se igrala u Dvorani mladosti na Trsatu, a Pećine je otvaraju s početnih 3:0, a vode potom i 8:4 te 11:6. Ipak, do poluvremena gosti uspijevaju izjednačiti, da bi početkom nastavka i poveli (15:18). Vode Istrani potom i 18:21, a sredinom nastavka domaći se bude i hvataju zaostatak. Od rezultata 23:23 igra se u ritmu gol za gol, sve do 26:26, pa su domaći u zadnjim minutama uspijeli prelomiti susret.

Pećine - Kanfanar Marići 28:26 (14:14)

PEĆINE: Pejčinović, Balas 2, Sila, Lipović 1, Svjetličić, Bačić 2, Katalinić 4, Močinić 6, Pribanić 1, Kasić, Blečić 1, Smilović, Vučinić, Cuculić 4, Vujović 7

KANFANAR: Košara, Mišan 3, Samardžija, S. Marić 3, Žufić 2, T. Marić, Radović, Čehić 2, Červar 6, M. Marić 1, Turković 5, Šaina 4