Orijentašice ostvarile 17 pobjeda u 17 utakmica

Petak, 27. travnja 2012. 21:24 Napisao  Milan Kosanović

Drugoj ekipi Orijent Presoflexa ovog puta žrtve su bile Omišljanke

Orijent  Presoflex - Omišalj 43:22  (20:10)

Utakmica 17. kola 3. HRL zapad žene. Dvorana 3. maj , Kantrida. Gledatelja: 50. Suci: Karahasanović (Umag) i Tomić (Rijeka).

ORIJENT PRESOFLEX:  Skorić 2, Lekaj 6, Samardžić 5, Zugan 4, Komadina 3, Juričić 1, Milosavljević 6, Perić 2, Jerčinović 2, Gršković 1, Pol 1, Bilobrk, Debelić 3, Spahić, Babić 4, Petrinović 3.

OMIŠALJ:  Potočnik 5, Maraš 3, Saraf 3, Augustinović 2, Miletović 4, Đunđek, Stohanić 1, Čosić 3, Aničić, Dopčić 1, Bakarčić, Filić.

Sedmerci: Orijent 5 (5), Omišalj 1 (1). Isključena: Orijent 8, Omišalj 6 minuta.

Druga ekipa Orijent Presoflexa na domaćem terenu došla je do nove uvjerljive pobijede, žrtva Orijentašica ovoga puta su bile igračice Omišlja koje u dvorani 3. maj na Kantrida nisu imali šansi protiv razigranog domaćina.

Domaće igračice predvođene prvotimkama Juričić, Spahić, Debelić, Jerčinović i Milosavljević bile su jednostavno prevelika prepreka za mlade gošće iz Omišlja koje su već do poluvremena zaostajale čak deset pogodaka za ekipom trenera Sanjina Lučičanina.

Golom Tamare Komadine u 30. minuti na semaforu je svijetlilo visokih 20:10, a Orijentašice su već mogle slaviti svoju 17 pobjedu iz 17 odigranih susreta u trećeligaškom društvu.

Najefikasnije u redovima domaćina bile su Marijeta Lekaj i Dejana Milosavljević s po šest postignutih pogodaka, dok je kod gošći bolja od ostalih bila Magdalena Potočnik koja je mrežu Orijentašica tresla u pet navrata.