Subota, 15. prosinca 2012. 18:58 Napisao/la  SC

Kvarner Kostrena - Arena Jadrograd 34:22. Kvarneraši nisu dozvolili iznenađenje

KVARNER KOSTRENA – ARENA JADROGRAD 34:22 (15:9)

SD Kostrena. Gledatelja: 100. Suci: Mihaljević i Milošević (obojica Ogulin)

KVARNER KOSTRENA: Lenac, Abramović 5, Modrić 1, Seferagić 3, N. Kosanović 3, Dešman 2, Jurković 4, Zelić 7, Lipović, Ivanac 2, Matrljan, Bandera, M. Kosanović 7, Nježić.

ARENA JADROGRAD: Ž. Popović, Šarić, Kocijančić, Valentić, Jurić 7, N. Popović 4, Čopić, Sabo 2, Kolić 3, Tomašević, Bučaj 3, Grbac 2, Božić 1.

Sedmerci: Kvarner 1 (2), Arena 1 (2). Isključenja: Kvarner 8, Arena 6 minuta.

Rukometaši Kvarner Kostrene slavili su u derbiju kola Treće lige nad gostima iz Pule s visokih 12 pogodaka razlike. Nakon što su Puljani u prošlom kolu uvjerljivo svladali lidera lige Poreča što je Kvarnerašima omogućilo da zasjednu na vrhu prvenstvene ljestvice, igrači trenera Saše Breščića nisu uspjeli iznenaditi Morske konjiće.

Jedino vodstvo na utakmici Puljani su imali pri rezultatu 1:2, nakon toga su uslijedila dva izjednačenja 2:2 i 3:3 dok je ostatak utakmice protekao u potpunoj dominaciji igrača trenera Ivana Dunda Munitića koji su ovu utakmicu shvatili maksimalno ozbiljno te čvrstom i agresivnom igrom u obrani zaustavili napade gostiju.

Na poluvrijeme se odlazi s vodstvom domaćeg sastava 15:9, a u nastavku susreta zanimljivo je bilo tek početnih nekoliko minuta nakon čega su Kvarneraši dodali gas i smireno riješili pitanje pobjednika u svoju korist.