Prva liga rukometaša: Senjani kod kuće uvjerljivo poraženi od Umaga

Subota, 23. veljače 2013. 19:18 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Utakmica 16. kola: Senj Wallenborn - Umag 19:31 (10:13)

SENJ Dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja: 120

Suci: Botinčan i Rupčić (Rijeka).

SENJ WALLENBORN: Đekanović, Ježić, Krmpotić, M. Orlić 3, Štokić 2, Brdar 7 (2), Prpić 3, Legac, Zrinski, M. Kremenić 2, I. Kremenić 1, Ćosić, A. Orlić, M. Nekić, F. Nekić 1

UMAG: Milinković, M. Matošević 2, Ravnić 3 (1), Marić, Lovrić 5, Jakupović, Bošnjak 4, Dizdar 6, Vukotić, Stapar 5 (1), T. Matošević 4, Badnjević 2, Burnić, Beliga

Sedmerci: Senj Wallenborn 2 (2), Umag 3 (2). Isključenja: Senj Wallenborn 2 minute, Umag 2 minute

U potpuno novom, pomlađenom sastavu, Uskoci su ugodno iznenadili u prvom dijelu utakmice. Sve do 8:9 odgovarali su na sve gostujuće izazove. U nastavku utakmice tanka domaća klupa nije mogla odoljeti još uvijek jednom od kandidata za prijelaz u viši rang natjecanja. Umag je u Senju ipak ostavio dosta neuvjerljiv dojam i do pobjede je došao prije svega zahvaljujući krizi u kojoj se nalazi domaći klub.