1. HRL: Rukometaši Kozale pobijedili trećeplasiranu momčadi lige

Subota, 15. travnja 2023. 17:12 Napisao/la  SC

Kozala je nakon desete minute utakmice počela dominirati parketom, stekla je prednost od šest pogodaka

Prva HRL - Jug, 19. kolo

KOZALA - ADRIAEI 30:23 (15:9)

Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 200

Suci: Dario Bedeković, Bruno Peić (obojica Bjelovar)

Rukometaši Kozale su se vratili pobjedama.

Trećeplasirani gosti iz Župe Dubrovačke nisu imali previše šanse pored odlične obrane na čelu sa raspoloženim mladim Nikom Vučkovićem na vratima, koji je do kraja utakmice skupio 14 obrana.

Kozala je nakon desete minute utakmice počela dominirati parketom, stekla je prednost od šest pogodaka koja je u drugom djelu samo rasla do konačnih 30:23.

Najkonkretniji u redovima domaćina bio je Dominik Sabo s osam pogodaka dok je kod gostiju Teo Putica bio najbolji strijelac sa sedam golova.