PRVA LIGA RUKOMETAŠA

Crikvenica pobjedom dohvatila slamku spasa

Nedjelja, 24. veljače 2013. 11:35 Napisao/la  S. Lončarić

Utakmica 16. kola: Crikvenica - Međimurje 27:19. Crikveničani su bili manje slabi u utakmici bogatoj tehničkim pogreškama

Prva liga rukometaša

CRIKVENICA - MEĐIMURJE 27:19 (13:9)

Utakmica 16. kola: Crikvenica - Međimurje 27:19 (13:9). Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 140. Suci: Emanović - Mikić (Štivica).

CRIKVENICA: Zena (3), Martinović (11+2), Matejčić 1, Mataija 4, Grozdek 2, Stojsavljević 6 (2), Lolić, Derossi 2, Karačić, Stojanović 4, Car, Baričević, Stanić, Svetić 1, Mazzarolli 2, Mutiši 5.

MEĐIMURJE: Marcijuš (4+1), Horvat (3), Bakšaj, Mikšević 4 (2), Škrobar 3, P. Sklepić 1, Potočnjak, N. Petek 2, Zvonarek, Levak 1 (1), Hutinec 5, Betić, Martinjak 3, M. Petek, L. Sklepić, Torner.

Sedmerci: Crikvenica 3 (2), Međimurje 5 (3).

Isključenja: Crikvenica 14 minuta, Međimurje 12 minuta.

Crveni karton: Škrobar (57'-prigovor).

U jednoj od posljednjih slamki spasa za obje momčadi, bolje su se snašli domaći igrači. Bili su manje slabi, u utakmici bogatoj tehničkim pogreškama. Nakon 6-2 gosti su imali snage za izjednačenje, ali drugi iskorak Kiraca više nisu mogli pratiti. Sve pokušaje, posebno preko svjesno ostavljenog slobodnog desnog krila, branio je iskusni Martinović, a domaćim napadom dobro je upravljao Stojsavljević. U drugom poluvremenu razlika je naglo počela rasti, pa je u 53. minuta iznosila i 24:13. Nakon toga trener Paljar je dao priliku i pričuvama da se rastrče i iskoriste svoje prilike u utakmici neravnopravnih protivnika.