PRVA LIGA RUKOMETAŠA

Crikvenica poražena kod Hrvatskog dragovoljca

Nedjelja, 17. ožujka 2013. 11:10 Napisao/la  SC

Utakmica 19. kola: Hrvatski dragovoljac - Crikvenica 30.26 (10:12). Robert Savković zaigrao za Kirce

Prva liga rukometaša

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - CRIKVENICA 30:26

Utakmica 19. kola: Hrvatski dragovoljac - Crikvenica 30.26 (10:12). Dvorana na Gripama. Gledatelja: 150. Sudc: DOminiković i Komšo.

SPLIT: Glavaš, Gale, Plazibat 9, Vuković 1, M. Ferić 8 (1), Pleić, Bajkuša 3, Klarić, Kašak, H. Perić, Bošnić, Galiot, Banović 8, Stipičić, Čorić, Jakeljić 1.

CRIKVENICA: Martinović, Matejčić 1, Grozdek 5, Stoisavljević 8 (3), Lolić, Derossi 1, Savković 4, Car, Baričević, Stanić, Svetić, Stojanović 4, Mutiši 3.

Isključenja: Split 12, Crikvenica 12 minuta. Split Sedmerci: 5 (3), Crikvenica 4 (3).

Rukometaši Crikvenice porazom u Splitu napravili su novi korak prema Drugoj ligi. Crikvenica je vodila veći dio utakmice s jedan do dva gola razlike, no domaći su uhvatili priključak u 40. minuti i preuzeli inicijativu. U redovima je zaigrao i Robert Savković, nekadašnji prvotimac Zameta.

Crikveničani su na kraju imali puno prigovora na suđenje, posebice u završnici utakmice.