1. HRL: Rukometaši Mornar-Crikvenice doživjeli treći poraz

Nedjelja, 14. listopada 2018. 22:11 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Biograd - Mornar-Crikvenica 29:27

BIOGRAD - MORNAR-CRIKVENICA 29:27 (14:6)

Suci: Petar Bulum i Nikola Carević (oba iz Metkovića)

BIOGRAD: Tomić, B. Jelčić 1, F. Došen, J. Došen, Pribilović, Troskot 1, Škara 2, Marčić, Pavlović, Kapitanović, H. Jelčić, Tolić, Duvnjak 8, Markić 13, Sakić 4

MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Oroši 1, T. Daskijević, Matejčić 2, Čupić 2, Huljina 3, Melon 5, Medvedec 3, Zarev 9, F. Daskijević, Stanić 1, Stupar 1, Dokoza

Sedmerci : Biograd 6 (5)  Mornar-Crikvenica 8 (2)

Isključenja: Biograd 14 minuta  Mornar-Crikvenica 4 minute

Rukometaši Mornar-Crikvenice u 3. kolu Prve lige – Jug na gostovanju u Biogradu poraženi su rezultatom 27:29.

Nakon vrlo lošeg izdanja u prvom poluvremenu kada su postigli samo šest pogodaka i u potpunosti prepustili inicijativu domaćoj momčadi, igrači trenera Valtera Matoševića zaigrali su odlično u drugom dijelu, ali ponovo im je sreća okrenula leđa kada su bili korak do senzacije.

Velikih osam pogodaka prednosti domaćina istopilo se u ulaskom u zadnjih desetak minuta utakmice kada su Kirci stigli na 19:21, te potom stigli do 24:24, a u zadnju minutu ušli su sa minus jedan, 27:28.

Danijel Duvnjak i Šime Markić, iskusnici koji uglavnom igraju domaće utakmice, znalački su odigrali finiš, te su postignutim pogotkom završili susret u svoju korist.

Markić je bio  najbolji strijelac utakmice sa 13 pogodaka, a Mornar-Crikvenicu predvodio je Tony Zarev sa devet postignutih pogodaka.