Mornar-Crikvenica porazom se oprostila od domaće publike

Subota, 27. travnja 2019. 22:04 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola: Mornar-Crikvenica -  Solin 26:30

Poraz za kraj sezone pred domaćom publikom

MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Oroši 1, Matejčić 4, Zarev 4, Čupić 6, Huljina 3,F. Daskijević, Stupar 1, Mijić 2, Stanić 2, Car 3, Domijan, Dokoza, Melon

SOLIN: Ćićerić 8, J. Smoljo 5, M. Smoljo 5, Boban 6, Pojatina 1, Jukić, Đonić, Perak, vrgoč, Penović, Barbić, L. Smoljo 5, Kaštelančić

Sedmerci: Mornar-Crikvenica 5(3),   Solin 8(6)

Isključenja: Mornar-Crikvenica 10 minut,a  Solin 12 minuta

Rukometaši Mornar-Crikvenice u 21. kolu Prve lige – Jug na svom parketu poraženi su od momčadi Solina rezultatom 26:30.

Kirci su se tako porazom oprostili od svoje publike za ovu sezonu.

Početak utakmice nije dao naslutiti da bi gosti mogli odnijeti puni plijen iz Crikvenice, jer su domaćini započeli serijom 4:0, te su vrlo lagano dolazili do pogodaka, a u obrani u prvih deset minuta nisu protivniku dopustili niti da uputi udarac prema golu.

Međutim igrači trenera Valtera Matoševića vrlo brzo su jednostavno stali sa brzom i raznolikom igrom u napadu, te su gosti uz veliku pomoć svog vratara Boža Penovića stigli do pozitivnijeg rezultata i na odmor se otišlo sa rezultatom 14:12.

Solin odmah na početku drugog dijela dolazi do izjednačenja 14:14, a u 49. minuti i do prvog vodstva 21:20.

U istoj minuti treće isključenje dobiva do tada najbolji igrač u domaćoj momčadi, Tomislav Čupić i crikvenička kola krenula su nizbrdo.

Gosti vrlo brzo dolaze do prednosti 25:22 i takvu razliku zadržavaju do kraja susreta.

Spomenuti Tomislav Čupić bio je najbolji strijelac sa 6 pogodaka kod Mornar-Crikvenice, a momčad Solina predvodio je Marin Ćićerić sa 8 postignutih pogodaka.