Subota, 30. studenog 2019. 09:46 Napisao/la  SC

KOZALA: Ćaćan, A. Dunato 1 (1), Bartolović 6, Islamović 3 (2), Buneta 2 (2), Polić 4, F. Ljevar 7, Štucin, Borović, D. Dunato 3, Anić, Milih, Balas, Schlagenhauf, Pešić, Loparac

BUZET: Šverko, Petohleb, Jakac 1, Božić 3, Zonta, Valković 6 (1), Vučko 5 (3), I. Šegota, Černeka 3, Jović, Prelac 1, Bašić 6 (3), Krbavčić, V. Šegota, Pavletić

Nepobjediva je Kozala u Dinku Lukariću!

Novi derbi igrao se u dvorani na Kozali.

U goste je stigla momčad Buzeta koja je držala treću poziciju u prvenstvu i koja je pobjedom mogla preskočiti domaćine.

Gotovo cijelu utakmicu u prednosti su bili gosti iz Istre.

Bolje su otvorili susret te kontrolirali igru i na poluvremenu vodili dva pogotka razlike.

U nastavku utakmice Buzet odlazi na četiri pogotka prednosti, ali Kozala ne posustaje.

Rade domaći rukometaši seriju 3:0 i vraćaju utakmicu u egal.

Publika se aktivirala, a momčad domaćina letjela na krilima Ljevara i Bartolovića te obranama Luke Ćaćana.

Prvo preokret i vodstvo 24:23, a zatim i odvajanje na 26:24 što je moglo nagovjestiti pobjedu Kozale.

Na kraju je udarac sa centra ukrotio Ćaćan za veliko slavlje u derbiju i pjesmu na paketu dvorane Dinko Lukarić.

Ovom pobjedom je momčad trenera Dunata pobjegla Buzetu na četiri boda prednosti te se izjednačila s Trogirom koji ima utakmicu manje u Crikvenici protiv Mornara.