Volosko u subotu domaćin atraktivnog natjecanja, divlje lige u vaterpolu

Srijeda, 08. kolovoza 2012. 15:25 Napisao/la  SC

Svi zainteresirani se mogu prijaviti do 9. kolovoza. Kotizacija po ekipi iznosi 400 kuna

Plivalište u Voloskom u subotu 11. kolovoza biti će domaćin jednog atraktivnog natjecanja, divlje lige u vaterpolu. Svi zainteresirani se mogu prijaviti do 9. kolovoza, a sve informacije mogu se dobiti na kod Tina Žulića na broj telefona 0912726161 te putem mail adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Kotizacija po ekipi iznosi 400 kuna.

Ekipe mogu biti sastavljene od najviše 14 igrača. U jednoj ekipi smjet će biti tri aktivna igrača, pri čemu samo dva smiju biti u igri. Utakmice će se igrati 2x10 min s dvije minute odmora između poluvremena, a finale 4x7 minuta s dvije minute odmora između četvrtina.

Igrat će se u dvije skupine, a prvoplasirani u skupini plasirat će se u finale.