Hrvatski reprezentativci osvojili su drugo mjesto u ekipnom poretku iza Španjolske, a ispred Italije
Radoslav Jakupović je prvog dana bio sedmi sa 46,54 postotna boda, a Slaven Čubrić 11-ti sa 37,01 postotnih bodova
Nakon odbacivanja najslabijih eliminacija završio sam natjecanje na 13. mjestu što je moj najbolji plasman u karijeri i jako sam sretan, kaže najbolji hrvatski windsurfer
Cilj je osvojiti medalju i ja ću dati sve od sebe, ali u subotu navečer ćemo znati jesam li u tome i uspio, rekao je Daniel Gospić
Računamo na prvo mjesto, međutim i Španjolci i Talijani su jaki i njih se najviše bojimo, rekao je Ikić
Tridesetak udruga s područja Grada Opatije demonstrirat će olimpijske i druge sportove, rad s djecom i rad na promociji zdravog načina života
Promocija prigodnog žiga prerasta u društveno-kulturni događaj, osim žiga tiskat će se i prigodna dopisnica