Srdoči postali jesenski prvaci prve stolnoteniske lige s maksimalnim brojem bodova

Srijeda, 05. prosinca 2018. 10:15 Napisao/la  SC

Srdoči u petom kolu na gostovanju u Zaboku i Samoboru ostvarili  dvije pobjede te se nakon petog kola nalaze na prvom mjestu

Neven Samac, Mario Divković i Matija Hrelec

Stolnotenisači STŠK Srdoča nastavili su niz pobjeda.

U petom kolu na gostovanju u Zaboku i Samoboru postigli su dvije pobjede te se nakon petog kola nalaze na prvom mjestu s osvojenih maksimalnih 16 bodova.

Srdočani su u jutarnjem programu porazili STK Zabok s 4:0.

Domaćini bez svog najboljeg igrača Jakova Tice uspjeli su osvojiti svega jedan set protiv favoriziranih Srdočana.

U poslijepodnevnom susretu Srdočani su pobijedili STK Samobor s 4:2.

Neven Samac laganom pobjedom u tri seta protiv najboljeg igrača domaćina doveo je Srdočane u vodstvo.

Drugi reket domaćina Vjekoslav Nemec iznenadio je Matiju Hreleca s 3:0 te izjednačio rezultat.

U trećem susretu kapetan Srdočana Mario Divković porazio je kadeta Petra Zniku s 3:0 te doveo prednost Srdočanima s 2:1.

Par Srdočana Divković/Samac povisuju vodstvo svoje ekipe nakon teške 3:2 pobjede nad parom domaćina Mateša /Nemec.

Luka Mateša pobjedom u tri seta protiv Matije Hrelca smanjio je rezultat, produžio život domaćinu ali točku na ¨i ¨stavio je Neven Samac pobjedom 3:0 nad talentiranim kadetom Petrom Znikom te donio pobjedu Srdočanima i jesenski primat.

STK ZABOK – STŠK SRDOČI 0:4    (Posavec - Samac 0:3;   Basa - Hrelec 0:3; Iveković - Divković 3:0; Posavec/Iveković - Samac/Hrelec 0:3;

STK SAMOBOR – STŠK SRDOČI 2:4   (Mateša - Samac 0:3;  Nemec - Hrelec 3:0;  Znika - Divković 0:3;   Mateša/Nemec  - Samac/Divković 2:3;  Mateša - Hrelec 3:0; Znika  - Samac 0:3)