2. liga vaterpolista: Jadran svladao Crikvenicu 13:12, Matija Frajman donio pobjedu

Subota, 25. kolovoza 2012. 19:09 Napisao/la  SC

Vaterpoliste Jadrana sada 1. rujna očekuje gostovanje kod KPK iz Korčule za titulu najbolje ekipe Druge lige. Igrat će se samo jedna utakmica radi smanjenja troškova

Vaterpolisti Jadrana iz Kostrene pobijedili su CPK iz Crikvenice 13:12 u posljednjem kolu Druge lige sjever okončavši tako natjecanje sa samo jednim porazom. Utakmica je bila neizvjesna do samog kraja, domaćin je poveo 6:3, ali CPK je na poluvrijeme otišao s pogotkom prednosti (7:8).

Crikveničani su održavali vodstvo i u posljednje dvije minute ušli su s pogotkom prednosti (11:12), no zatim Matija Frajman postiže dva pogotka i donosi Jadranu pobjedu.

Kostrenjane sada 1. rujna očekuje gostovanje kod KPK iz Koručule, prvaka regije jug. Zbog smanjenja troškova igrat će se samo jedna utakmica, lani je KPK slavio u Kostreni.

- Momčad KPK drži osovina Mornara BS. Na golu je Duje Jelovina, koji je prošle godine proglašen najboljim vratarom Jadranske lige, bek Jerko Marinić-Kragić, te centar Ante Čorušić, rekao je Kristijan Šunjić.