Subota, 26. listopada 2013. 21:51 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola. Grobničan - Brda 3:0 (25:23, 25:21, 25:10)

Prva B liga odbojkašica

GROBNIČAN - BRDA 3:0

Utakmica 2. kola. Grobničan - Brda 3:0 (25:23, 25:21, 25:10). Dvorana Mavrinci. Gledatelja: 100. Suci: Relić (Rovinj), Škundrić (Rijeka).

GROBNIČAN: Miculinić, Jurčić, Broznić, Drakula, Kovačić, Fafanđel, Legčević, Tomas, Mavrinac, Brekalo, Šojat, Kovačević.

BRDA: Gutović, Mrduljaš, Čebo, Tandara, Mamić, Matković, Zorica, Vejić, Bjažević, Bratić, Vladušić, Jerončić.

Odbojkašice Grobničana pobijedile su ekipu Brda i stigle do druge pobjede u isto toliko utakmica. Izabranice Marka Crnkovića pružile su dobru igru, iako nije bilo lako slomiti otpor Splićanki.

Grobničan je u prvom setu vodio 21:15, gošće su stigle do 23:22, ali više od toga nisu mogle. U drugom setu bila je nešto drugačija priča. Gošće su vodile 9:15, uslijedila je serija Grobničana 7:0 (16:15). Nakon toga domaćin je preuzeo incijativu, drugi set priveo kraju, te s lakoćom riješio treću dionicu.

- Dobro smo krenuli u sezonu. Zadovoljni smo, dobro radimo i to je najvažnije, rekao je Marko Crnković, trener Grobničana.