Drenova poražena na gostovanju kod Zadra

Nedjelja, 17. veljače 2013. 12:51 Napisao/la  M. B.

Utakmica 11. kola: Zadar - Drenova 3:1 (17:25, 25:19, 25:19, 25:20)

Prva B liga odbojkašica

ZADAR - DRENOVA 3:1

Utakmica 11. kola: Zadar - Drenova 3:1 (17:25, 25:19, 25:19, 25:20). Dvorana Krešmiri Ćosić. Gledatelja: 20. Suci:  Špadina i  Maričić.

ZADAR: Vrkić, Lovrić, Čanković, Miočić, Milijan, Pavin, Meštrović, Blaslov, Bajlo.

DRENOVA: Mudrić, Dumančić, Merkl, Buljat, Barać, Filipović, Jug, Pavličić.

Odbojkašice Drenove poražene su na gostovanju kod Zadra u utakmici 12. kola. Izabranice Ilije Matića dobro su otvorile utakmicu i osvojile su prvi set. No, kako je padala koncentracija na prijemu, tako su domaće odbojkašice polako preuzimale kontrolu. Riječanke su u drugom setu imale 16:16, dok su se u četvrtoj dionici nakon zaosatatka 10:16 vratile na 17:17, ali bodovi su na kraju ipak ostali u Zadru.

- Kada je Zadar pojačao servis tako smo mi počeli padati. Mladenka Vrkić, koja je igrala i u Rijeci, odlično je držala domaći blok. Nakon što smo osvojili prvi set, sve je nekako krenulo u smjeru da će utakmica završiti 3:1 za Zadar, rekao je Ilija Matić, trener Drenove.