1. B liga: Odbojkašice Grobničana porazom u Pazinu zaključile prvi dio sezone

Nedjelja, 14. prosinca 2014. 12:11 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Pazin - Grobničan 3:1 (26:28, 25:21, 25:22, 26:24)

Prva B liga odbojkašica - zapad

PAZIN - GROBNIČAN 3:1

Utakmica 9. kola: Pazin - Grobničan 3:1 (26:28, 25:21, 25:22, 26:24). Dvorana Pazin. Gledatelja: 100.

Suci: Z. Relić i M. Relić (oba Rovinj).

PAZIN: Miletić, Mofardin, Jurić, Milohanić, Krnjus, Šuran, Brajković, Pilar, Rabar, Krizmanić, Mogorović, Ritoša.

GROBNIČAN: Miculinić, Broznić, Drakula, Fafanđel, Legčević, Tomas, Orešković, Šojat, Perić, Kovačević, Orlić, Špoljarić.

Odbojkašice Grobničana porazom od Pazina zaključile su prvi dio sezone. Izabranice Marka Crnkovića previše su giješile kroz utakmicu i iako su u neizvjsnoj završnici osvojile prvi set, na kraju ipak nisu uspijele osvojiti niti jedan bod.

Gošće su imale veliku priliku izboriti peti set, u četvrtoj dionici vodile su 24:22, ali nisu iskoristile dvije set lopte i domaćin je serijom 4:0 osvojio tri važna boda.