Nedjelja, 19. listopada 2014. 18:00 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Samobor - Rijeka II 0:2. Strijelvi Ajayi i Dangubić

Strijelci: 0:1 Ajayi (23'), 0:2 Dangubić (66').

Žuti kartoni: Ivkovčić (Samobor).

SAMOBOR: Ilić, Horvat, Vrančić (od 70' Ćuk), Mišura, Ivkovčić, Hasan (od 73' Drušković), Škvorc, Guliš,  Brdarić (od 70' Kostanjski), Brujić, Mihelčić.

RIJEKA: Nwolokor, Budicin (od 34' Batinić), Dangubić, Diyoke, Ivančić, Ajayi, Aliyu (od 83' Filipović), Klapan (od 75' Lucić), Špikić, Mršić, Bertoša.

Nogometaši Rijeke ostvarili su novu pobjedu u Trećoj HNL - zapad slavivši na gostovanju protiv Samobora. Riječki nogometaši tako su se vratili na vrh ljestvice koje su samo na jedan dan prepustili Dinamu II.

Rijeka je povela u 22. minuti. Dangubić je odlično progirao Ajayija koji s desetak metara sigurno pogodio iza domaćeg vratara. U 52. minuti nije bilo sreće za goste. Ajayji na lijevoj strani pronašao Dangubića čiji je ubačaj skrenuo jedan od domaćih braniča, a loptu je na putu u mrežu zaustavila vratnica.

Ipak, Rijeka je potvrdila pobjedu drugim golom u 66. minuti. Dangubić je još jednom asistencijom sjajno pronašao Klapana. Nogometaš Rijeke ubacio je loptu u kazneni prostor, a upravo je Dangubić loptu pospremio u mrežu - 0:2.