3. HNL ZAPAD

Krk pobijedio Jadran u zaostaloj utakmici

Utorak, 30. listopada 2012. 16:37 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Krk - Jadran 1:0. Nogometaši Krka došli su na samo bod iza vodećeg Grobničana, Pejanović postigao jedini gol

Treća HNL - 10. kolo

KRK - JADRAN 1:0

Igralište Josip Uravić Pepi. Gledatelja: 100

Sudac: Đani Mihočka (Rijeka)

Strijelac: 1:0 Pejanović (65)

Žuti kartoni: Plecić, Ilić, Brlošić (Krk), Imamović, Ereiz, Pinčan, Belušić (Jadran)

Crveni kartoni: Jerković (Krk, 70), Đurić (Jadran, 70)

KRK: Raspor, Brkljača, Plecić, Ilić, Jerković, Duračak, Poropat (71 Maglić), Bošnjak, Pejanović, Brajković (58 Brlošić), Grbac (57 Kurolt)

JADRAN: Gržentić, Božić (23 Belušić), Imamović, Benčić, Užila, Čabraja (55 Kepčija), Ereiz, Đurić, Drača, Drkić (70 Tomić), Pinčan

Teško je nabrojiti sve što su promašili igrači Krka. Od 13 minute kada se u izglednoj prilici, oči u oči s golmanom Jadrana, našao najbolji strijelac Krka Pejanović, no izvrsnom reakcijom Gržentić spašava svoj gol. Redaju se prilike Grbca, Poropata i opet Pejanovića, koji nisu bili prisebni  pa se na odmor otišlo netaknutih mreža.

U drugom dijelu ista priča. Domaćin napada, gost se brani sve do 65 minute utakmice kada nakon brzog prodora Brlošića, koji izvrsno proigrava usamljenog Pejanovića. Napadač Krka ni od koga ometan trese mrežu nemoćnog golmana Jadrana.

Do kraja utakmice još dvije izvrsne prilike Bošnjaka i Kurolta, no ostaje rezultat od 1:0.

Novom pobjedom nogometaši Krka došli su na samo bod od vodećeg Grobničana.